GenÇMasteR
Şişeyi Geri Gönder 9f6i2keo
GenÇMasteR
Şişeyi Geri Gönder 9f6i2keo
GenÇMasteR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenÇMasteR

En Yeni Gençlik Sitesi!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKayıt Ol

Şişeyi Geri Gönder

YazarMesaj
>---иєƒяєt---<

TAKIM : 2

Şişeyi Geri Gönder Empty
MesajKonu: Şişeyi Geri Gönder   Şişeyi Geri Gönder Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 3:27 pm

Herifin biri çok lüks bir restorana girmiş yemeğini ısmarlamış gelmesini beklerken bir bakmış yan masada sarışın iri göğüslü uzun bacaklı bir fıstık..Dayanamamış garsonu çağırmış..-Yan masadaki şu nefis yaratığı görüyomusun ona en pahalı şarabınızdan ısmarlamak istiyorum..Böylece garson restorandaki en pahalı şaraptan 1 şişeyi bizim fıstığa götürmüş kadın bir şişeye bakmış bir adama bakmış ve çantasından bir kağıt çıkarıp bişiler yazmış, adama götürmesi için garsona vermiş..Garson kağıdı adama vermiş adam bir bakmış’ki şöyle yazıyor..Bayım, eğer garajınızda son model bir BMW, banka hesabınızda 10 milyon ve bacaklarınızın arasında’da 20 cm’lik bir şeyiniz varsa gönderdiğiniz şişeyi zevkle kabul ederim..Adam bunları okuduktan sonra bir an durmuş, o da bir kağıt çıkarıp bişiler karalamış ve garsona vermiş..Bayana götür bunu..demiş garson notu götürmüş sarışın afet kağıdı açmış ve aynen şöyle yazıyor..-Sadece bilmeni istedim benim garajımda bir Ferrari, bir BMW ve bir de Mercedes var, banka hesabımda ise tam 50 milyon dolar var ama senin gibi muhteşem bir kadın için bile 3 santim kestirmeye hiç niyetim yok onun için şişeyi geri gönder kaltak..demiş
https://gencmaster.1forum.biz

Şişeyi Geri Gönder
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» calınan msn yada hotmail şifrelerini geri almak