GenÇMasteR
Sebep........... 9f6i2keo
GenÇMasteR
Sebep........... 9f6i2keo
GenÇMasteR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenÇMasteR

En Yeni Gençlik Sitesi!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKayıt Ol

Sebep...........

YazarMesaj
>---иєƒяєt---<

TAKIM : 2

Sebep........... Empty
MesajKonu: Sebep...........   Sebep........... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 3:41 pm

Sabah anne, oğlunun odasına girdi . -Hadi oğlum, uyan artık.Bak okula geç kalacaksın…Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle - anne, bugün okula gitmek istemiyorum dedi.
Anne:-Okula neden gitmek istemiyorsun bakalım,bana 2 sebep göste ama geçerli olsun. Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: -Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyor, bu biiir… Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar,bu da ikiii… Bu iki ciddi sebebim yeter mi, anne? Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; -bunlar okula gitmemen için neden olamaz dedi. -Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan… Bu kez oğlu iki ciddi sebep göstermesini istedi annesinden: “Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?” dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: “Birinci ciddi neden, 45 yaşında koskoca bir adamsın…” dedi şöyle devam etti: “İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum…”
https://gencmaster.1forum.biz

Sebep...........
1 sayfadaki 1 sayfası