GenÇMasteR
Kısa Kısa Komik Yazılar Part l 9f6i2keo
GenÇMasteR
Kısa Kısa Komik Yazılar Part l 9f6i2keo
GenÇMasteR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenÇMasteR

En Yeni Gençlik Sitesi!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKayıt Ol

Kısa Kısa Komik Yazılar Part l

YazarMesaj
>---иєƒяєt---<

TAKIM : 2

Kısa Kısa Komik Yazılar Part l Empty
MesajKonu: Kısa Kısa Komik Yazılar Part l   Kısa Kısa Komik Yazılar Part l Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 3:34 pm

Acı kaybımız
3 ay önce ailemize katılan, Necmettin adını verdiğimiz kaplunbağamız dün vefat etmiş.. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük..
Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmettini aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda -”Abi onlar kış uykusuna yatar” cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun..Bu vicdan azabıyla ben de çok yaşamam herhalde…

Beyin Göçü
Tiki olduğu her halinden belli olan vi kız Beşiktaş-Taksim minibüsünde yanındaki kız arkadaşına dert yanmaktadır.. - Şekerim dördüncü kez girdim ÖSS’ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerikaya o olucak..Böyle böyle beyin göçü oluyor işteeaa!
Sitemizin Cevabı : Sen git yeter ki masrafları biz karşılayacağız..

Düz Mantık
Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında *Bu ev kiralıktır* yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında *Bu da* yazısını görürseniz bilin ki Trabzondasınızdır..

Nice..

İngilizce sınavında *Nice …* şeklindeki boşluğu *Nice mutlu yıllara!* şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu henüz anlayamadığımız öğrenciye alkış istiyoruz.....
https://gencmaster.1forum.biz

Kısa Kısa Komik Yazılar Part l
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll
» Google daki komik aramalar !
» :-)) komik videolar :-))))
» Komik Mumya Fıkrası
» Komik Bebekler - Halay