GenÇMasteR
Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll 9f6i2keo
GenÇMasteR
Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll 9f6i2keo
GenÇMasteR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenÇMasteR

En Yeni Gençlik Sitesi!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKayıt Ol

Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll

YazarMesaj
>---иєƒяєt---<

TAKIM : 2

Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll Empty
MesajKonu: Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll   Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 3:34 pm

Beşinci Hugo
Lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak okurken V. Hugo’ya *Beşinci Hugo* diyen arkadaşımızı alkışlıyoruz..

Hayrını Görme
Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorken yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan gişe elemanı soruyor: -’Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?Teyzem cevap veriyor: -’Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.’

Lamba
Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim..Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: ‘Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.’

Hacim Nedir?
Öğretmen bir arkadaşımdan naklen => -5.Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.sorusu: ‘Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız.’ Öğrencimizden gelen cevap:
-Hacdan gelenlere hacim denir..Örnek: Nasılsın hacim?

Asena
5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: -Büyüyünce ne olacaksın kızım? Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın?’ Babası gayet sakin cevap veriyor: - Katil..

Yeni Geldüm
Bir gün Temel yüksek bi binanın tepesinden düşmüş..Baygın yerde yatarken etrafını kalabalık sarmış..Temeli uyandırmışlar;- ne oldu kardeşim diye sormuşlar..Temel de -Ne bileyum uşağum, bende yeni geldum daa..demiş..
https://gencmaster.1forum.biz

Kısa Kısa Komik Yazılar Part ll
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Kısa Komik Yazılar Part l
» Google daki komik aramalar !
» :-)) komik videolar :-))))
» Komik Mumya Fıkrası
» Komik Bebekler - Halay